Udany początek listopada

Pierwszy weekend listopada wypadł bardzo dobrze pod względem gry zespołów RAP Radomsko.

Dwa najstarsze zespoły RAP Radomsko miały problemy, by zdobyć punkty, choć było bardzo blisko do zwycięstw, ale za to pozostałe drużyny klubu poradziły sobie wyśmienicie i przyniosły wiele radości obserwatorom meczów. Szczególnie cieszy dobra gra na tle zespołów utytułowanej Ceramiki Opoczno.

Poza meczami ligowymi, nasze zespoły rozgrywały też mecze kontrolne (2014 i 2017) oraz brały udział w turniejach w skali ogólnopolskiej. W turnieju rozgrywanym w Radomsku, drużyna z rocznika 2013 zajęła 1 miejsce, czym weszła do historii RAP Radomsko, wygrywając 3 turnieje z rzędu w przeciągu trzech tygodni.

W innych turniejach nie była prowadzona klasyfikacja, a mimo to nasze zespoły rozegrały wiele zwycięskich spotkań. Milan Lipiński z rocznika 2015 wyróżniony nagrodą TOP Player w turnieju w Bełchatowie.

⇒ U16, liga Juniorów B2, Ceramika Opoczno – RAP Radomsko 1:1 (gol: Mikołaj Fronczyk)

⇒ U14, liga Trampkarzy C2, RAP Radomsko – TRMF Widzew 0:1

⇒ U13, liga Młodzików D1, RAP Radomsko – Ceramika Opoczno 7:1 (gole: Mikołaj Dobrowolski 2, Fabian Drozdowski, Antoni Sztekler, Natan Nowak, Bartosz Chybowski, Mikołaj Lipiński)

⇒ U12, liga Młodzików D2, Ceramika Opoczno – RAP Radomsko 2:3 (gole: Olivier Barański, Kacper Figa, Szymon Zaskórski)

⇒ U11, liga Orlików E1, Omega Kleszczów – RAP Radomsko, bez klasyfikacji

⇒ U10, udział w turnieju Orlików E2, „Radomsko CUP”, 1 miejsce dla RAP Radomsko i tytuł Króla Strzelców dla Aleksandra Kabzińskiego

⇒ U9, mecz kontrolny Żaków F1, UKS Gmina Rozprza – RAP Radomsko, bez klasyfikacji

⇒ U8, udział w turnieju Żaków F2, „Piłka nożna integruje środowiska 2022” w Bełchatowie, bez klasyfikacji, Milan Lipiński najlepszym zawodnikiem turnieju

⇒ U7, udział w turnieju Skrzatów G1′ „Iskierka CUP” w Pszczynie, bez klasyfikacji

⇒ U6, mecz kontrolny GKS Bełchatów – RAP Radomsko, bez klasyfikacji