Puchar jest nasz

Bardzo emocjonujący weekend dla zespołów RAP Radomsko z kategorii Orlik.

Chłopcy z rocznika 2013 zwyciężyli w prestiżowym turnieju „Progress CUP” w Kleszczowie. Aleksander Kabziński – król strzelców turnieju, Borys Cichy – najlepszy bramkarz turnieju, a Adam Sztompka – wybrany do TOP Team turnieju.

Zespół z rocznika 2012 grał w Licheniu w międzynarodowym towarzystwie wśród renomowanych klubów. RAP Radomsko miał okazję grać z FC Southampton z Anglii oraz m.in. Pogonią Szczecin, Zagłębiem Sosnowiec czy Wartą Śrem. Ostatecznie nasz zespół zajmuje 3 miejsce w „Grupie Brązowej” turnieju.

Udział w ogólnopolskim turnieju zaliczyli tez chłopcy z rocznika 2016, którzy udali się do Zabrza. W rozgrywkach nie była prowadzona klasyfikacja. Liczyła się tylko sama gra, bez punktacji i liczenia goli.

Najstarszy zespoły RAP Radomsko grający w kategorii B2, nie tylko łatwo poradził sobie w Sulejowie, ale również „ustrzelił” gola 2600 w historii gier ligowych RAP Radomsko. Autorem „okrągłej” bramki, która była czwartą w tym meczu, jest Jakub Piechaczek. Świetnie na wyjeździe – w Tomaszowie Mazowieckim, zagrał zespół Młodzików z kategorii U12.

W ligowych meczach domowych, niestety zaliczyliśmy słabe występy. Bilans bramek w tych spotkaniach to 2 zdobyte gole i 10 straconych – w dwóch meczach. 

⇒ U16, liga Juniorów B2, Skalnik Sulejów – RAP Radomsko 1:5 (gole: Jakub Piechaczek 2, Piotr Adamczyk, Patryk Ciupiński, Mikołaj Fronczyk)

⇒ U14, liga Trampkarzy C2, RAP Radomsko – ŁKS Łódź 1:5 (gol: Iwo Doros)

⇒ U13, liga Młodzików D1, RAP Radomsko – Concordia Piotrków Tryb. 1:5 (gol: Mikołaj Dobrowolski)

⇒ U12, liga Młodzików D2, Lechia Tomaszów Maz. – RAP Radomsko 1:4 (gole: Olivier Barański 2, Szymon Zaskórski, Bartosz Wilczek)

⇒ U11, udział w turnieju PROSG CUP w Licheniu, 3 miejsce w „grupie brązowej”

⇒ U10, udział w turnieju PROGRESS CUP w Kleszczowie, WYGRANA i 3 nagrody indywidualne

⇒ U9, mecz kontrolny, Start Lgota Wielka – RAP Radomsko, bez klasyfikacji

⇒ U8, mecz kontrolny, Start Lgota Wielka – RAP Radomsko, bez klasyfikacji

⇒ U7, udział w turnieju BUMERANG CUP w Zabrzu, bez klasyfikacji

⇒ U7 B, Turniej Ligowy G1, RAP Radomsko udział w turnieju bez klasyfikacji, gospodarz GKS Bełchatów