Wygrana w Beskidach

Jak zakończyć piłkarskie wakacje? Najlepiej wygranym turniejem.
Tak postanowili i zrobili chłopcy z rocznika 2007 Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej 🙂

Początek wakacji w ich wydaniu to wygrana w Zduńskiej Woli, w lipcu było srebro na Węgrzech a teraz I miejsce w turnieju „O Puchar Złotego Gronia” w Istebnej.

Dzięki gościnności włascicieli pensjonatu Czarna Owca w Istebnej i przewoźnikowi Kwiato San Nasi zawodnicy mogli udać się w Beskidy już dzień wcześniej, by móc zaaklimatyzować się w górskim otoczeniu.

Sam turniej, organizowany przez klub Góral Istebna stał na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Nasza drużyna dążąc do zwycięstwa rozegrała az 12 meczów. 10 wygrywając, 1 remisując i doznając 1 porazki w ostatnim meczu o tzw „pietruszke”.

Dzięki wysokiej skuteczności zespołu (41 – 8 stosunek bramek) i wysokich umiejętności indywidualnych, Bartosz Morawiec został królem strzelców turnieju (17 goli).

mora

Jedyny minusik to prowadzący zawody, spiker (ogólnie świetny) zachęcający Nas do zabawy przy muzyce disco polo, a Nasza nazwa jednak zobowiązuje 🙂 bez RAPu nie ma zabawy.

Wyniki: Faza eliminacyjna
ESBANK RAP RADOMSKO – AMT ŻYWIEC 4:1
RAP – REKORD BIELSKO BIAŁA 5:0
RAP – LUKAM SKOCZÓW 3:0
RAP – GÓRAL ISTEBNA 6:0
RAP – WITKOWICE 2:2
RAP – GWAREK ZABRZE 4:0

Wyniki, faza finałowa:
ESBANK RAP RADOMSKO – REKORD BIELSKO BIAŁA 2:1
RAP – TIKI TAKA JASIENICA 3:0
RAP – SKRA CZĘSTOCHOWA 3:0
RAP – LUKAM SKOCZÓW 4:1
RAP – WITKOWICE 4:1
RAP – AMT ŻYWIEC 1:2.

Drużynę na turnieju reprezentowali : trener Krzysztof Kowalski, Szymon Kotliński, Bartłomiej Zieliński, Franciszek Mituła, Maciej Walada, Bartosz Morawiec, Bartłomiej Wysocki, Franciszek Błaszczeć, Jakub Woźniak, Marcel Stawowski, Filip Kowalski, Bartosz Szczepaniak.