Zakończenie sezonu – ZAPROSZENIE

Każdego roku, na zakończenie sezonu w RAP Radomsko odbywa się uroczystość podsumowująca Nasze występy na arenie piłkarskiej.

W tym roku będzie to wyjątkowe podsumowanie, ponieważ odbędzie się po raz pierwszy w Sali Widowiskowej w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

MDK_logo_RGB

Serdecznie zapraszamy na zakończenie sezonu, które odbędzie się w formie GALI.

Zapraszamy wszystkich zawodników RAP Radomsko z każdej grupy treningowej oraz zapraszamy rodziny Naszych zawodników.

Na GALI spotkamy się z przedstawicielami naszego głównego sponsora – ESBANK Bank Spółdzielczy oraz przedstawicielami Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego, OZPN w Piotrkowie Trybunalskim oraz firmami, dyrekcjami szkół i osobami wspierającymi RAP Radomsko.

esbank

Podczas GALI na zakończenie sezonu dzieci, które przechodzą do kolejnej grupy treningowej otrzymają nowe koszulki oraz świadectwa (roczniki 2010, 2008, 2006, 2005) a dzieci z innych roczników zaprezentują się na scenie (rocznik 2009, 2007, 2004).

Najważniejszym punktem imprezy będzie pożegnanie dzieci z rocznika 2003. Wszyscy Nasi zawodnicy z tego rocznika przechodzą od sierpnia do RKS Mechanik Radomsko. Jest to element współpracy pomiędzy RAP a RKS, który sprawi, że za kilka lat piłka nożna w Radomsku wróci do lat świetności.

Zawodnicy z rocznika 2003 otrzymają podczas GALI wyjątkowe podziękowania za kilka lat spędzonych w RAP Radomsko.

logo-2

W czasie imprezy nie zabraknie przemówień oraz występów artystycznych, które zaprezentują zawodnicy RAPu. Na harmonii zagra Mikołaj Cieślik, a piękne piosenki zaśpiewa Igor Mielczarek.

Impreza ma charakter otwarty – ZAPRASZAMY!!!