Trudne mecze

W lidze wojewódzkiej trudne mecze? To wiadomo. Nasze zespoły w mijającym weekendzie doznały dwóch przegranych, pomimo dobrej gry i pełnego zaangażowania. Ale jednak bez zdobytego gola.

Lepiej poradziły sobie zespoły grające w klasie Młodzików, gdzie zanotowaliśmy dwie wygrane i przegraną. Szczególnie cieszy wygrana w Niewiadowie, gdzie nasz zespół zaskoczył i zrobił niemałą niespodziankę. W klasie Młodzików grają też debiutujący na tym poziomie chłopcy z rocznika 2012. W pierwszym meczu, grając ze starszymi o rok rywalami jeszcze w tej kolejce uznali wyższość przeciwników, ale w następnym meczu (jak zapowiadają sami zawodnicy) będzie znacznie lepiej 🙂

Super turniej za chłopcami z zespołu U10, którzy zagrali w Ekstralidze Talentów w Chełmku na Śląsku. RAP Radomsko zagrał z Cracovią Kraków, BVB Borussia (szkółka Łukasza Piszczka), MFP Opava z Czech, Fomat Martin ze Słowacji i Zagłębiem Sosnowiec. RAP w pięciu meczach 4x wygrał i 1x zremisował. Cyryl Struzik wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

W młodszych kategoriach same gry kontrolne, z bardzo ciekawymi rywalami. Były to mecze bez klasyfikacji, gdzie mogło zagrać wielu zawodników bez presji na wynik.

⇒ U16, liga wojewódzka Juniorów B2, UKS SMS Łódź – RAP Radomsko 3:0

⇒ U14, liga wojewódzka Trampkarzy C2, RAP Radomsko – TRMF Widzew Łódź 0:1

⇒ U13, liga Młodzików D1, RAP Radomsko – Victoria Żytno 8:0 (Nowak J. 2, Nowak N., Dobrowolski, Liczberski, Drozdowski, Węgrzyński, Ciupa)

⇒ U12, liga Młodzików D2, Stal Niewiadów – RAP Radomsko 1:5 (gole: Kozłowski 3, Zaskórski, Barański)

⇒ U11, liga Młodzików D2, GUKS Gorzkowice – RAP Radomsko 3:1 (gol: Struzik)

⇒ U10, udział w turnieju „Ekstraliga Talentów”, RAP Radomsko II miejsce i tytuł MVP dla Cyryla Struzika

⇒ U9, mecz kontrolny, UKS Gmina Rozprza – UKS Parzniewice – RAP Radomsko, bez klasyfikacji

⇒ U8, mecz kontrolny, Skra Częstochowa – GKS Bełchatów – RAP Radomsko, bez klasyfikacji

⇒ U6, mecz kontrolny RAP Radomsko – GKS Bełchatów, bez klasyfikacji