Super wynik w Zakopanem

ESBANK RAP Radomsko rocznik 2007 zajął 6 miejsce w I Międzynarodowym Turnieju „Chochołowskie Termy Cup” który odbył się w dniach 21-22 maja w Zakopanem.

RAP kolejny raz udowodnił, że znajduje się w ścisłej krajowej czołówce drużyn w tej kategorii wiekowej.
Za nami lokowane były takie kluby jak Lech Poznań, Legia Warszawa, Górnik Zabrze.

Po pierwszym dniu turnieju, w którym RAP zaprezentował się ze znakomitej strony, apetyty urosły do zdobycia wysokiego miejsca w turnieju.

Zanim zaczęły się mecze wszystkie zespoły miały okazje przejechać się po całym Zakopanem zaprzęgami konnymi, co było super atrakcją dla drużyny.

W sobotę ESBANK RAP Radomsko grał z AP 21 Kraków (3:0, gole Morawiec Bartek 2 i Ciupa Mikołaj), Lechem Poznań (2:1, 2 gole Bartka Morawca) i Zagłębiem Lubin (2:1 po golach Bartka Zielińskiego i Bartka Wysockiego).
W sobotę drużyna na zaproszenie Organizatora gościła również w termach Gorący Potok w Szaflarach.

Niedzielne mecze zaczęły się od ćwierćfinału z Dunajcem Nowy Sącz. Niestety, niespodziewana porażka 1:3 (gol Bartek Zieliński) sprawiła, że RAP grał o miejsca 5-8.
W kolejnych meczach: RAP – Dynamo Kijów 3:1 🙂 po 3 golach Bartka Morawca oraz 0:3 z Olympic Wrocław.

Organizatorzy wybrali zawodnika ESBANK RAP Radomsko do najlepszej dużyny turnieju, czyli Dream Team. Został nim Bartosz Morawiec! 🙂
Brawo dla Bartka i całej drużyny trenera Krzysztofa Kowalskiego. Brawa dla Rodziców za nieustanny doping.

Drużyna zdobyła wiele cennych doświadczeń oraz nagród, wśród których najlepszą jest zaproszenie nabartekMorawiec największy turniej w Polsce dla dziesięciolatków w Starym Sączu, na który RAP pojedzie za rok.
Jest więc motywacja do treningów przez cały kolejny rok 🙂

Najciekawszym był fakt pokazywania meczów w relacji „na żywo”. Oglądaliście mecze RAPu?

Dziękujemy za zaproszenie i możliwość pokazania chłopców w tak znakomitym gronie i tak pięknym miejscu jakim jest Zakopane.
Więcej na stronie Organizatora
https://m.facebook.com/I-Mi%C4%99dzynarodowy-Turniej-Chocho%C5%82owskie-Termy-CUP-1735902293289314/