Sinusoida

Miniony weekend, był niczym sinusoida. Raz drużyny RAP Radomsko grały piękne spotkania okraszone dużą ilością goli, a innym razem to nam rywal potrafił zaaplikować kilka goli.

Zespoły RAP Radomsko grające w lidze wojewódzkiej, zagrały słabe spotkania, szczególnie w I połowach swoich meczów.

Junior RAP po pierwszej części gry, przegrywał z Sokołem Aleksandrów już 0:2, a zespół z rocznika 2009 grając w lidze C2 do przerwy przegrywał aż 0:5 z zespołem ŁAF Łódź. Drugie połowy były ciut lepsze, ale to za mało, by wygrywać na tym poziomie rozgrywek.

Przed zespołami RAP dużo pracy na treningach i stałe – oby właściwe, wyciąganie wniosków. Być może po sobotnim spotkaniu „oko w oko” podczas szkolenia z jednym z najlepszych skautów/menagerów w Polsce, panem Bartłomiejem Zarębą, zawodnicy najstarszych drużyn RAP odrobią lekcje ze spotkania i z ostatnich meczów?

Lepiej poradziły sobie zespoły grające w klasie Młodzików, gdzie zanotowaliśmy dwie wygrane. Drużyna z rocznika 2010 pokonała w Przedborzu Pilicę 1:0, a zespół trenera Kozaka, grając ze starszymi o rok rywalami, pokonał Świt w Kamieńsku 2:1. We wtorek gra jeszcze swój mecz zespół rocznika 2011, gdzie jedzie do niepokonanej jak dotąd Concordii Piotrków Trybunalski.

Inaugurację w lidze Orlików E1 ma za sobą drużyna z rocznika 2013, gdzie RAP gra w lidze ze starszymi rywalami. W lidze Orlików nie ma prowadzonej klasyfikacji i nie będziemy publikować wyników, ale warto zaznaczyć, że nasz zespół w meczu z UKS Gmina Rozprza był znacznie lepszy.

Pozostałe, młodsze zespoły RAP Radomsko grały mecze kontrolne lub turnieje, gdzie wypadły bardzo – bardzo dobrze.

⇒ U16, liga wojewódzka Juniorów B2, RAP Radomsko – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3

⇒ U14, liga wojewódzka Trampkarzy C2, RAP Radomsko – ŁAF Łódź 2:7 (gole: Leski, Daros)

⇒ U13, liga Młodzików D1, Pilica Przedbórz – RAP Radomsko 0:1 (gol: Ciupiński)

⇒ U12, liga Młodzików D2, Concordia Piotrków Tryb. – RAP Radomsko ?

⇒ U11, liga Młodzików D2, Świt Kamieńsk – RAP Radomsko 1:2 (gole: Braszczyński, Bednarski)

⇒ U10, liga Orlików E1, RAP Radomsko – UKS Gmina Rozprza, bez klasyfikacji, +

⇒ U9, mecz kontrolny, VIS Gidle, RKS Radomsko – RAP Radomsko, bez klasyfikacji, ++

⇒ U8, turniej „Bełchatów CUP”, Oliwier Błachowicz z nagrodą indywidualną, turniej bez klasyfikacji, +

⇒ U7, mecz kontrolny TMF Tomaszów Mazowiecki – RAP Radomsko, bez klasyfikacji, +