Rozpoczęcie gier – na poważnie

Przed Nami długo oczekiwany, fantastyczny, weekend z piłkarskimi wydarzeniami z RAP Radomsko w roli głównej 🙂

W sobotę 26 sierpnia, rozpoczynają się zmagania ligowe, w których jako pierwsi wystąpią podopieczni trenera Krzysztofa Kowalskiego z Grupy Czerwonej.
Chłopcy z rocznika 2007 jadą do Inowłodza na mecz w lidze Młodzików Młodszych D2. Mecz rozpoczyna się o godz. 11.00.
.
W niedzielę swoje pierwsze mecze ligowe rozegrają również drużyny z rocznika 2005 i 2006.

Podopieczni trenera Marka Woźniaka jadą do Niechcic na mecz ze Startem. Początek meczu w lidze Młodzików D1 o godz. 11.00.

Podopieczni trenera Pawła Kulaska grają w Radomsku na Stadionie Miejskim przy ul. Kościuszki 3 z LKS Wola Krzysztoporska. Mecz w lidze Młodzików Młodszych D2, rozpocznie się o godz. 11.00.

Przed rozpoczęciem pierwszych gier, warto przypomnieć, że w przeciągu 2 lat, w oficjalnych meczach ligowych zawodnicy RAP Radomsko zdobyli 254 bramki! ????

1 gola zdobył Kacper Sadawa
Gola nr 100 zdobył Tymoteusz Makuch i gola nr 200 również Tymek Makuch.
Jak długo poczekamy na gola nr 300? 🙂
Dla zdobywcy gola numer 300 Akademia RAP Radomsko przygotuje nagrodę w postaci bonu na zakup sprzętu sportowego w wysokości 100 zł ?

.

.

Rozpoczynają się również wyjazdy na turnieje piłkarskie dla dzieci z Akademii RAP Radomsko.

W sobotę do Fałkowa na turniej „O Puchar Wójta Gminy Fałków” udają się chłopcy z Grupy Niebieskiej rocznika 2009. Podopieczni trenera Mateusza Bitnerowskiego będą tam rywalizować z renomowanymi klubami.

W niedzielę na turniej „Total Football Cup” w Kamieńskich Młynach udaje się zespół trenera Mateusza Walaszczyka z rocznika 2008 Grupy Niebieskiej. Tam również nasi chłopcy zagrają z renomowanymi rywalami.

Jak zaprezentuje się w ten weekend RAP Radomsko???

ZAPRASZAMY NA STADIONY! ✌