Początek meczów ligowych sezonu 2020/2021

Już 15 sierpnia wznowione zostaną rozgrywki ligowe, w których zobaczymy drużyny RAP Radomsko.
.
Pierwsi do boju ruszają Młodzicy grający w I lidze wojewódzkiej.
Mowa tu o podopiecznych trenera Mateusza Walaszczyka z rocznika 2008, którzy 15 sierpnia udadzą się do Wiśniowej Góry koło Łodzi na mecz z Andrespolią.
.
W meczach ligowych wystąpi 7 drużyn RAP Radomsko. Grać będziemy na stadionie miejskim przy ul. Brzeźnickiej, przy ul. Kościuszki, na Orliku przy ul. Rolnej i kilka spotkań w roli gospodarza na stadionie w Gomunicach.
.
Podczas meczów ligowych „u siebie”, będzie można zobaczyć zespoły RAP Radomsko łącznie 42 razy!
W meczach wyjazdowych RAP będzie również uczestniczył aż 42 razy!
.
Pierwsze spotkanie w Radomsku to mecz 1 ligi wojewódzkiej Młodzików w kategorii D1 (rocznik 2008) RAP Radomsko – Widzew Łódź, 22 sierpnia o 13.00 na stadionie przy ul. Brzeźnickiej 26, a dzień później mecz RAP Radomsko – Warta Sieradz w II lidze wojewódzkiej Trampkarzy w kategorii C2 (rocznik 2007) również na B26.
.
Ostatnim meczem jesienią będzie mecz ligi wojewódzkiej Trampkarzy C2 pomiędzy RAP Radomsko a PSV Łódź 14 listopada o 13.00 na Brzeźnickiej 26.
Wszystkie terminy w tabelach do pobrania poniżej (jeszcze nie wszystkie mecze wyjazdowe są ustalone)
.
TERMINARZ_ZBIORCZY_DOM                            TERMINARZ_ZBIORCZY_WYJAZD
.
Oczywiście, podczas II półrocza 2020 r. będzie wiele innych ciekawych wydarzeń z udziałem zespołów RAP Radomsko, m.in. turniej „Girls CUP”, „Mikołajkowy ESBANK CUP” w grudniu, a także wiele gier i meczów towarzyskich, o których będziemy informować na bieżąco.