Początek maja

W weekend 6 – 7 maja, dwa najstarsze zespoły RAP Radomsko zeszły z boiska bez zdobyczy punktowej, zostawiając jednak po sobie dobre wrażenia spowodowane dobrą grą, ładnymi akcjami i wolą walki przez cały mecz. Przegrywamy na wyjazdach różnicą jednej bramki, w meczach, w których strzelamy 2 gole w Łodzi i 3 gole w Skierniewicach :/

Super gra Młodzików, gdzie trzy drużyny RAP Radomsko grające w tych rozgrywkach punktują i utrzymują pozycje liderów swoich rozgrywek. Drużyna z rocznika 2011 pewnie zmierza do awansu do ligi wojewódzkiej, w której dzięki aktualnie dobrej postawie, być może zagra w przyszłym sezonie. Cieszy też wygrana w meczach derbowych naszego drugiego składu w lidze D2, zarówno z RKS jak i MUKS Szóstka, w których nasz zespół złożony z zawodników rocznika 2012 dzielnie stawia czoła zawodnikom o rok starszym.

W Turniejach Ligowych Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, w których udział biorą wszystkie drużyny RAP Radomsko, zazwyczaj też gramy ze starszymi rywalami i nasze drużyny wychodzą na tym bardzo dobrze, prezentując super umiejętności indywidualne i zespołowe.

W tym tygodniu RAP Radomsko był gospodarzem turnieju dla dzieci z kategorii U9. Przyjechały do nas zespoły z BAP Soccer Bełchatów, Astoria Szczerców Junior i Omega Kleszczów.

Zawodnicy RAP Radomsko zbierają w tych turniejach nieznane dla siebie nowe, boiskowe doświadczenia.

⇒ U16, liga wojewódzka Juniorów B2, AKS SMS Łódź – RAP Radomsko 3:2 (gole: Mituła, Ciupiński)

⇒ U14, liga wojewódzka Trampkarzy C2, Widok Skierniewice – RAP Radomsko 4:3 (gole: Daros, Sokołowski, Płomiński)

⇒ U13, liga Młodzików D1, KS Wielgomłyny – RAP Radomsko 1:12 (gole: Drozdowski 3, Dobrowolski 2, Ciupiński 2, Zatoń, Ciupa, Węgrzyński, Bedlechowicz, samobój)

⇒ U12, liga Młodzików D2, GKS Bełchatów – RAP Radomsko 1:5 (gole: Barański 3, Radosz, Kozłowski)

⇒ U11, liga Młodzików D2, RAP Radomsko – MUKS Szóstka Radomsko 3:0 (gole: Braszczyński, Dębiński, Wiśniewski)

⇒ U9, Turniej Ligowy Żaków F1, RAP Radomsko gospodarzem turnieju, bez klasyfikacji

⇒ U8, Turniej Ligowy Żaków F1, RAP Radomsko gospodarzem turnieju, bez klasyfikacji

⇒ U7, Turniej Ligowy Żaków F2, UKS Gmina Rozprza gospodarzem turnieju, bez klasyfikacji

⇒ U7, Turniej Ligowy Skrzatów G1, MABO Piotrków Tryb. gospodarzem turnieju, bez klasyfikacji

⇒ U6, Turniej Ligowy Skrzatów G1, MABO Piotrków Tryb. gospodarzem turnieju, bez klasyfikacji

Wypożyczenia:

⇒ Start Lgota Wielka – Omega II Kleszczów (V liga seniorów) 2:2, Franek Błaszczeć 35 minut gry, Jakub Piechaczek 70 minut gry