Koniec marca MEGA

Bardzo emocjonujący ostatni weekend marca dla zespołów RAP Radomsko.

Chłopcy z rocznika 2013 zwyciężyli w prestiżowym turnieju „Progress CUP” w Kleszczowie! i obronili tytuł Mistrzów tego turnieju z ostatniej, jesiennej edycji.

Maciej Szwedzik – najlepszym zawodnikiem turnieju

Najstarszy zespół RAP Radomsko grający w kategorii B2, rozegrał II kolejkę w lidze wojewódzkiej Juniorów.

Po porażce na inaugurację rozgrywek, tym razem podopieczni trenera Stanisza pewnie pokonali WKS Wieluń, a Mikołaj Ciupa ustalając wynik meczu, strzałem z rzutu wolnego, na wiele dni wygonił pająka z narożnika bramki 🙂

Niestety, gorzej niż oczekiwali sami zawodnicy, swoje rozgrywki w I lidze wojewódzkiej Trampkarzy zaczęli chłopcy z rocznika 2009. Wysoka porażka na wyjeździe z ŁKS Łódź, pokazuje, że utrzymanie się na tym poziomie będzie trudne, ale – do zrealizowania.

Również porażki doznali Młodzicy z rocznika 2010. Było to jednak w meczu kontrolnym z niezwykle silnym fizycznie zespołem z Katowic, a mecz rozgrywano w formule 11×11. Dla naszych zawodników te ustawienie jest jeszcze nowością i wstępnym etapem przygotowań do rozgrywek na sezon 2023/24.

Udany start w lidze Młodzików D2 zanotowali podopieczni trenera Woźniaka, którzy na stadionie przy ul. Brzeźnickiej pokonali GKS Bełchatów.

Bardzo fajny turniej rozgrywali chłopcy z rocznika 2014. Byli oni uczestnikami dwudniowych rozgrywek szkoleniowych w podkrakowskiej Charsznicy. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, a liczył się czas gry i możliwość spokojnej rywalizacji z zespołami z woj. małopolskiego.

Super gry kontrolne również za zespołem z rocznika 2015 (z MABO Piotrków Tryb i MKS Zduńska Wola) oraz za zespołem z rocznika 2016, który udał się do Łodzi na sparing z rówieśnikami z ŁKS Łódź.

⇒ U16, liga wojewódzka Juniorów B2, RAP Radomsko – WKS Wieluń 4:1 (gole: Adamczyk, Doroziński, Kowalski, Ciupa)

⇒ U14, liga wojewódzka Trampkarzy C2, ŁKS Łódź – RAP Radomsko 9:1 (gol: Witkowski)

⇒ U13, mecz kontrolny Młodzików D1, Rozwój Katowice – RAP Radomsko 7:1 (gol: Jackiewicz)

⇒ U12, liga Młodzików D2, RAP Radomsko – GKS Bełchatów 3:2 (gole: Kozłowski 2, Kowalewski)

⇒ U10, udział w turnieju „PROGRESS CUP” w Kleszczowie, WYGRANA i tytuł MVP dla Macieja Szwedzika

⇒ U9, udział w turnieju „Charsznica CUP”, dwa dni, bez klasyfikacji

⇒ U8, mecz kontrolny, MABO Piotrków Tryb. – MKS Zduńska Wola – RAP Radomsko, bez klasyfikacji

⇒ U7, mecz kontrolny ŁKS Łódź – RAP Radomsko, gra dwóch zespołów RAP, bez klasyfikacji