Kolejne miłe zaproszenie

Tym razem otrzymaliśmy zaproszenie na Międzynarodowy Turniej do Zakopanego „Chochołowskie Termy Cup” dla chłopców z rocznika 2007.
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że RAP weźmie udział w turnieju za Koronę Kielce, która wycofała się z zawodów, a to już coś znaczy.
Dwudniowy turniej już w następny weekend.
Więcej na stronie Organizatora TUTAJ

ESBANK RAP Radomsko zastępuje więc zespół reprezentujący drużynę z Ekstraklasy. Organizatorzy mogli zaprosić wiele innych klubów, jednak wybór padł na Nas 🙂

Jest to oczywisty powód do dumy.
Cieszymy się, że znów w towarzystwie takich zespołów jak Legia Warszawa, Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Górnik Zabrze i innych uczestników turnieju, w tym drużyn z Ukrainy, będziemy mogli reprezentować całą społeczność RAP Radomsko, naszego głównego sponsora i wszystkich mieszkańców Radomska.

Jednak taki wyjazd to duże obciążenie finansowe dla RAPu.
Prosimy o wsparcie zespołu dowolnymi składkami. Koszt udziału w turnieju to dwa tysiące złotych.

PONIŻEJ podajemy nr konta bankowego

konto bankowe Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej:

nr konta: 83 8980 0009 2001 0016 4555 0001

Każdemu wpłacającemu darowiznę (w tytule „dla rocznika 2007”) zespół przywiezie z Zakopanego wspaniałą pamiątkę.
Dziękujemy.

niebiescy2007
Reprezentacja chłopców z rocznika 2007, trenera Krzysztofa Kowalskiego osiąga świetne wyniki na terenie całego kraju. Ostatnio w Poznaniu, czy wcześniej w Starogardzie czy Krakowie. Należy pamiętać też o 2 miejscu na turnieju na Słowacji. Mamy nadzieję, że za wynikami zespołu pójdą niebawem indywidualne powołania chłopców do najlepszych klubów w kraju.