Klubowe Mistrzostwa Polski rocznika 2008

Klubowe Mistrzostwa Polski rocznika 2008.
W niedzielę 19 czerwca 2016 r., w drugim dniu zawodów organizowanych przez klub Syrenka Soccer School Poland w Warce stawił się zespół ESBANK RAP Radomsko trenera Michała Dzwonkowskiego.

Nasza drużyna pojechała na turniej dzięki wsparciu Urzędu Miasta Radomska.

IMG_9662

W pierwszym spotkaniu drużyna RAP Radomsko grała z zespołem Talencik Radom.
Po meczu pełnym walki, obfitujacym w wiele sytuacji, bramki jednak nie padły i mecz zakończył się remisem 0:0. Talencik Radom ostatecznie zajął II miejsce w turnieju za Victorią Berlin.

Kolejne spotkanie rozgrywaliśmy z Juniorem Radom.
Mecz wyglądał bardzo podobnie,a więc przez całe 12 minut pojedynek był wyrównany i trudno było wskazać drużynę przeważającą. Niestety jedna bramka stracona przez naszą drużynę spowodowała, że z 3 punktów cieszyć się mógł zespół z Radomia.

Tak się złożyło, ze w grupie mieliśmy jeszcze jeden zespół z Radomia. Tym razem była to „Broń”.
O ile we wcześniejszych spotkaniach trudno było wskazać jednoznacznie stronę dominującą, o tyle w tym spotkaniu Bron kontrolowała przebieg spotkania i zasłużenie wygrała 3:0.

Sytuacja po 3 rezegranych spotkaniach była więc bardzo trudna. Kolejny nasz przeciwnik – Legia Warszawa. Mecz nie ułożył się najlepiej, bo już pierwsza akcja przyniosła legionistom bramkę. Mimo tego nasz zespół nie poddał się i starał się walczyć z całych sił tocząc z rywalami bój jak równy z równym. Mimo tego Legia w samej końcówce strzeliła jeszcze jedną bramkę ustalając wynik na 2:0.

Po tym spotkaniu było już pewne, że niestety nie uda się wyjść do dalszej fazy turnieju. W ostatnim spotkaniu grupowym naszym przeciwnikiem była Energia Kozienice. Spotkanie wyglądało bardzo podobnie jak te rozegrane z Talencikiem i Juniorem. Bramka rywali jednak znów była jak zaczarowana i mimo dogodnych sytuacji bramki nie padły. Zakończyliśmy wiec zmagania grupowe remisem 0:0.

Do naszego dorobku dopisane zostały jeszcze 3 punkty, ponieważ na zawodach nie stawiła się drużyna Stali Mielec.

IMG_9497 (1)IMG_9568IMG_9465IMG_9727

Warto dodać że dla wielu był to pierwszy taki turniej w życiu. Blisko 30-stopniowy upał, prawie 6 godzin na słońcu, długa podróż, a takze sporo serca i zdrowia pozostawionego na boisku spowodowały, że zawodnicy byli bardzo wyczerpani i na pewno za to należą im się brawa i słowa pochwały 🙂

Skład drużyny: Marcin Gryglewski, Wojciech Bogacz, Kacper Olszewski, Maciej Kłodos, Piotr Prokop, Adam Szymański, Bartosz Przybyłowski, Piotr Olczyk, Jan Kokoszczyński, Radosław Sapota, Patryk Hemerling, Patryk Wróblewski.

Wielkie słowa podziękowania dla Rodzicow dzieci za mentalne wsparcie zespołu i kulturalny, wzorowy doping.