GALA – podsumowanie

W środę 27 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, Radomszczańska Akademia Piłkarska RAP Radomsko przygotowała uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego 2017/2018.

Podczas Gali była okazja do podziękowań za cały sezon dla wszystkich zawodników RAP Radomsko, ich rodziców oraz dla sponsorów.
Zawodnicy otrzymali nowe koszulki na nowy sezon i pamiątkowe dyplomy za miniony.
Pożegnaliśmy drużynę z rocznika 2004, która od sierpnia będzie reprezentować RKS Radomsko.
Chłopcy z rocznika 2004 byli w RAP od 5 roku życia, przechodząc wszystkie szczeble szkolenia jakiemu poddawani są zawodnicy w RAP Radomsko. Niektórzy z nich swoją przygodę z piłką zaczynali na turnieju ESBANK Z RAPEM Z PRZEDSZKOLAKIEM.
Była też okazja do podziękowań dla prezesów klubów partnerskich jak LUKS Gomunice, Start Lgota Wielka i Orzeł Dobryszyce i podziękowań dla osób – wolontariuszy – wspierających rozwój sportowy dzieci.
Miniony sezon był bardzo udany dla RAP Radomsko.
Zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym.
RAP Radomsko zorganizował wiele turniejów piłkarskich w mieście oraz uczestniczył w wielu turniejach w całej Polsce i za granicą zdobywając wiele razy puchary i medale za czołowe miejsca.
Zawodnicy RAP Radomsko byli za granicą w minionym sezonie na kilkudniowych turniejach i obozach sportowych na Węgrzech, w Hiszpanii i na Słowacji.
RAP Radomsko zdobył m.in. mistrzostwo województwa w turnieju O Puchar Marszałka i uczestniczył w Warszawie w turnieju O Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bonka zajmując 9 miejsce.
Mamy też awans do ligi wojewódzkiej w rozgrywkach ligowych.
….
foto by: Piotr Jagła