Zaznacz stronę

Zakopane „API CUP” dla rocznika 2004

W dniach 18-20 marca drużyna ESBANK RAP RADOMSKO z rocznika 2004 wzięła udział w mocno obsadzonym Ogólnopolskim Turnieju „API CUP 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Zakopane.

Zespół trenera Marka Kozaka zajął bardzo dobre 4 miejsce. 

10

W turnieju wzięło udział 10 zespołów. Rozegraliśmy 9 spotkań.
W pierwszym dniu w piątek rozegraliśmy trzy spotkania. Pierwszy mecz z WKS Śląsk Wrocław. Niestety przegrana 0-4. W drugim graliśmy z GKS Bełchatów – remisujemy 3-3 a prowadziliśmy już 3-1 , bramki dla nas zdobyli Alek Kołodziejczyk, Szymon Kamiński, Jakub Zieliński. A ostatni mecz pierwszego dnia rozgrywamy z Academy Opole tu również uzyskujemy remis 1-1 bramka Jakub Zieliński.

3174DSCN098720160320_150802

Drugi dzień rozpoczynamy meczem z Legionem Warszawa – wygrana 2-1, bramki zdobyli Jakub Zieliński i Jakub Klekowski. Kolejne spotkanie rozgrywamy z zaprzyjaźnionym zespołem z Kłobucka – remisujemy 0-0 . Ostatni mecz gramy z AP 21 Kraków , niestety ulegamy 0-3.

Niedzielne spotkania rozpoczynamy od mocnego uderzenia.Wygrywamy z Grunwaldem Budziwój 3-0. Bramki strzelali: Kuba Zieliński, Kacper Janczak, Jakub Klekowski.
Drugi mecz z AP Jasło 2-0. Bramki Kacper Frączyk i Kacper Janczak.
Ostatnie spotkanie rozgrywamy z Varsovia Warszawa. Zwyciężamy 1-0 po golu Jakuba Klekowskiego.

Zabrakło 1 punktu do 3 miejsca – szkoda.

Organizatorzy i trenerzy drużyn uczestniczących w turnieju docenili Naszego zawodnika.

Kacper Wolski został uznany najlepszym bramkarzem turnieju!

„Bardzo gratuluję chłopcom za ogromne zaangażowanie w każdym meczu i pokazanie wysokich umiejętności w duchu Fair Play. Jestem dumny z całej drużyny. Cieszę się , że mogliśmy zagrać z tak wymagającymi zespołami i mam nadzieję , że zaprocentuje to w przeszłości.
Podziękowania dla Rodziców za doping i wsparcie mentalne drużyny”, powiedział trener zespołu, Marek Kozak.