Zaznacz stronę

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej w kategorii U 8 – rocznik 2008

turniej z okazji VI urodzin RAP Radomsko

24 kwietnia 2016r.

Hala Sportowa przy ul. Św. J. Królowej i Powiatowa Hala Sportowa przy ul. Szkolnej

EsbankCUP2016

TERMINARZ GIER, „ESBANK CUP 2016”, kategoria U8 

FAZA FINAŁOWA

 ĆWIERĆFINAŁ:

LECHIA – DEKO 4:0

WIDZEW – RAP II 1:1 (karne 1:2)

JUTRZENKA – MOSZCZENICA 0:1

ORLIK – RAKÓW 0:4

I MECZ O IX MIEJSCE:

SMS – RAP I 1:1

MAŁY PÓŁFINAŁ:

WIDZEW – DEKO 2:1

ORLIK – JUTRZENKA 1:0

DUŻY PÓŁFINAŁ:

LECHIA – RAP II 1:0

RAKÓW – MOSZCZENICA 3:0

II MECZ O IX MIEJSCE:

RAP I – SMS 2:1

MECZ O VII MIEJSCE:

JUTRZENKA – DEKO 2:0

MECZ O V MIEJSCE:

WIDZEW – ORLIK 3:0

MECZ O III MIEJSCE:

RAP II – MOSZCZENICA 1:0

MECZ O I MIEJSCE:

LECHIA – RAKÓW 0:0 (karne: 3:2)

Grupa „A”

ZESPOŁY

ESBANK RAP I Radomsko

UKS ORLIK BLACHOWNI

LECHIA TOMASZÓW

JUTRZENKA BYCHLEW 

WIDZEW ŁÓDŹ

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

ESBANK RAP I Radomsko

xxxxxxxxxxxxx

0:3 

0:3 

0:2 

 1:3

 0

1;11 

UKS ORLIK BLACHOWNIA    

 3:0

xxxxxxxxxxxx

 0:2

 0:0

 1:2

 4

4:4 

 IV

LECHIA TOMASZÓW

3:0 

2:0 

xxxxxxxxxxxxx

 2:2

 5:0

 10

12:2 

 I

JUTRZENKA BYCHLEW 

2:0 

 0:0

2:2 

xxxxxxxxxxxxx

 0:0 

 4:2

 III

WIDZEW ŁÓDŹ

3:1 

 2:1

 0:5

 0:0

 xxxxxxxxxxx

 7

 5:7

 II

 Grupa „B”

ZESPOŁY

ESBANK RAP II Radomsko

RAKÓW 

WŁÓKNIARZ MOSZCZENIC

DEKO WŁOSZCZOWA 

UKS SMS ŁÓDŹ 

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

ESBANK RAP II Radomsko

xxxxxxxxxxxxx

 0:0

 0:1

 3:0

 6:0

9:1 

 III

RAKÓW

 0:0

xxxxxxxxxxxx

 5:1

 3:0

 12:0

 10

20:1 

WŁÓKNIARZ MOSZCZENICA

 1:0

 1:5

xxxxxxxxxxxxx

 4:0

 4:0

 9

10:5 

II 

DEKO WŁOSZCZOWA 

 0:3

0:3 

0:4 

xxxxxxxxxxxxx

 4:1  

4;11 

 IV

UKS SMS ŁÓDŹ 

0:6 

0:12 

0:4 

1:4 

 xxxxxxxxxxxx

 0

 1:26

                                                        Klasyfikacja końcowa
1. LECHIA         TOMASZÓW MAZOWIECKI
2. APN RAKÓW CZĘSTOCHOWA
3. ESBANK RAP II RADOMSKO
4. WŁÓKNIARZ MOSZCZENICA
5. WIDZEW ŁÓDŹ BRZEZINY 6. UKS ORLIK BLACHOWNIA 7. JUTRZENKA BYCHLEW 8. DEKO WŁOSZCZOWA 9. ESBANK RAP I RADOMSKO 10. UKS SMS ŁÓDŹ