Czerwoni 2005 w Konopiskach

Grupa Czerwona, rocznik 2005

„ORZEŁ CUP 2015″, Konopiska 14 listopada 2015r.

Turniej oczami i słowami trenera rocznika 2005, Dominika Kierczaka:

„W turnieju rozegraliśmy 5 potkań. 3 grupowe i 2 w fazie pucharowej.

Pierwsze spotkanie przeciwko ZABORZU ZABRZE przegraliśmy 3:1 (bramka: Janczak Kacper). Był to mecz niewykorzystanych sytuacji i mimo zdecydowanej przewagi to zespół z Zabrza zainkasował trzy punkty.

Drugie spotkanie przeciwko APN RAKÓW CZESTOCHOWA to świetna gra i pewne zwycięstwo 4:1 (bramki: 3x Janczak 1x Jakub Baltyn).

Ostatnie potkanie w grupie przeciwko Orłowi Konopiska decydowało o tym kto wejdzie do półfinału. Ciężko gra się przeciwko gospodarzom turnieju co było widać w tym spotkaniu. Mimo szybko objętego prowadzenia przegraliśmy wysoko, bo aż 5:1 (bramka: Janczak).

W kolejnym etapie turnieju rozegraliśmy tzw. „mały półfinał” czyli mecz decydujący o tym kto zagra o miejsce piąte a kto o miejsce siódme w turnieju. Przeciwnikiem był drugi zespół Orła, który pewnie pokonaliśmy 6:1 (bramki: 4x Janczak, Baltyn, Włodarczyk Jakub).

W meczu o miejsce 5 naszym przeciwnikiem ponownie był APN RAKÓW. I tym razem nasi chłopcy okazali się lepsi od rówieśników z Częstochowy i pewnie wygrali 4:0 (bramki: 4x Janczak).

Na uwagę zasługuje fakt, że bliski zdobycia statuetki za najlepszego strzelca był Kacper Janczak, który zdobył 12 bramek i tylko jednego trafienia zabrakło mu do zawodnika z Dąbrowy Górniczej (zespół, który zwyciężył w turnieju).”

Skład zespołu ESBANK RAP Radomsko: Mielczarek Igor, Cieślik Mikołaj, Machaj Adam, Baltyn Jakub, Włudara Emil, Włodarczyk Jakub, Klekowski Jakub, Czajkowski Michał, Makuch Tymoteusz, Janczak Kacper)