Zaznacz stronę

Turnieje piłkarskie dla dzieci

 

Radomszczańska Akademia Piłkarska organizuje dla dzieci szereg turniejów piłkarskich.

Jesteśmy organizatorami takich turniejów jak „ESBANK z RAPem z przedszkolakiem”, „Mikołajkowy ESBANK CUP”, „ZIMA z RAPem”, „ESBANK CUP” z okazji urodzin RAP Radomsko, „RAP w górach”.

Dzieci uczestniczące na zajęcia do RAP Radomsko mają również możliwość uczestniczenia w turniejach w kraju i za granicą organizowanych przez inne akademie i kluby piłkarskie.

Bardzo często jeździmy na turnieje do zaprzyjaźnionych klubów z Częstochowy, Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Kłobucka, Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi.

Byliśmy również na turniejach m.in. w Warszawie, Krakowie, Kielcach, Skarżysku, Radomiu, Skierniewicach oraz turniejach zagranicznych m.in. w Hiszpanii, na Węgrzech, Słowacji i w Czechach.

UKS „RAP” Radomsko występuje w turniejach organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej (m.in. „Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”) oraz przez Łódzki Związek Piłki Nożnej i Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim.

Turnieje mają za zadanie przede wszystkim pokazać umiejętności Naszych zawodników na tle rówieśników z innych klubów i akademii z kraju i z zza granicy.

Mają za zadanie nauczyć Naszych zawodników zasad Fair Play, przepisów gry oraz pokazać i poznawać nowe miejsca i nowych kolegów.

Zapraszamy do działu „Turnieje”

oraz jego podstron „Turnieje RAP Radomsko” i „Turnieje wyjazdowe RAP”