Zaznacz stronę

TRENINGI SPRAWNOŚCIOWE

 

Od sezonu 2015/2016 każdy zawodnik Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej i UKS „RAP” Radomsko będzie miał możliwość podjęcia dodatkowego treningu.

Oferujemy Naszym zawodnikom trening sprawności skupiający się przede wszystkim na kształtowaniu zdolności równowagi i stabilizacji ciała.

W trakcie zajęć będą kształtowane inne zdolności koordynacyjne w zależności od potrzeb zawodnika.

Zdolność równowagi – określa możliwości do utrzymywania równowagi oraz powrotu do stanu równowagi po akcie ruchowym (równowaga statyczna) oraz umiejętność utrzymania określonego toru, kierunku ruchu w trakcie wykonywania zadania ruchowego (równowaga dynamiczna)

Stabilizacja – popularne pojęcie używane we współczesnej rehabilitacji. Stabilność jest zdolnością do wykorzystywania struktur organizmu w najbezpieczniejszy i najefektywniejszy sposób w odpowiedzi na narzucone zadania funkcjonalne.

zajęcia są skierowane dla chłopców potrzebujacych dodatkowego bodźca treningowego oraz dla zawodników wracających do zdrowia po chorobie lub kontuzji

Zapisy telefoniczne u trenera Michała Dzwonkowskiego (patrz dział „Kontakt”), trenera z licencją UEFA „C” oraz instruktora i trenera fitness.

Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu – terminarz poniżej.

Każdy cykl treningów (przyjęcia na treningi) rozpoczyna się od 1 dnia każdego miesiąca.

Miejsce zajęć: sala sportowa/siłownia przy ZSP nr 1 („Mechanik”), ul. Brzeźnicka 20

PIĄTEK – 16.00 – 16.50 (roczniki 2008/2007/2006)

PIĄTEK – 17.00 – 17.50 (roczniki 2005/2004)

trener: Michał Dzwonkowski

sp4

sp1

sp2

sp3