Zaznacz stronę

Miło Nam poinformować Państwa o posiadaniu boiska piłkarskiego! 🙂

….

66 8980 0009 2008 0061 4630 0002

na powyższe konto można wpłacać darowizny, dobrowolne wpłaty na budowę, modernizację i utrzymanie boiska piłkarskiego przy ulicy Kukuczki w Radomsku

Od 1 marca 2015r. co najmniej przez milion lat boisko przy ulicy Kukuczki w Radomsku będzie pod opieką Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAP” Radomsko.

Chcemy wybudować profesjonalne duże (105×60 metrów) boisko piłkarskie dla dzieci i młodzieży, które będzie posiadało sztuczną nawierzchnię, oświetlenie, ogrodzenie, małe trybuny i zaplecze socjalno – sanitarne (szatnie).

.

Jeśli Nam się uda wykonać plan budowy nowego boiska, to będziemy tam mogli grać w piłkę na okrągło aż do końca świata i o jeden dzień dłużej 🙂

Już dziś, teraz i przez kilka najbliższych lat zwracamy się do Państwa z apelem o POMOC.

Liczą się każde pomysły, sugestie i porady w celu pozyskania sponsorów, wykonawców i darczyńców. Każda POMOC jest na wagę złota.

Potrzebni są inwestorzy do wykonania ogrodzenia, oświetlenia, postawienia szatni na bazie kontenerów.

My szukamy możliwości pozyskania środków zewnętrznych na pokrycie budowy płyty boiska, położenia nowej nawierzchni, odwodnienia, itp.

BOISKO BĘDZIE DLA WAS I DLA WASZYCH DZIECI !

Boisko będzie służyć młodym piłkarzom trenującym w UKS „RAP” i Akademii RAP Radomsko, ale nie tylko.

Liczymy, że dzięki lokalizacji skorzystają na tym mieszkańcy dzielnicy Stobiecko Miejskie, Kowalowiec oraz każdy kto choć w najmniejszym stopniu przyczyni się do powstania obiektu.

Prócz treningów, meczów i turniejów zamierzamy organizować w tym miejscu różne formy rekreacji.

Każdemu kto nam pomoże w tym przedsięwzięciu na pewno to zrekompensujemy. Czy to poprzez reklamy, czy na korzystanie z boiska bez jakichkolwiek ograniczeń.

Chcemy, by na tym obiekcie cały czas tętniło życie. Dla mieszkańców tych dzielnic i całego Radomska przygotujemy szereg imprez plenerowych – koncerty, festyny sportowe i rekreacyjne. Będziemy orgaznizować cykliczne turnieje ogólnopolskie i międzynarodowe.

POMOŻECIE ???

boisko

Foto ze stycznia 2015r. Może coś tu się zmieni dla przyszłych pokoleń…

Będziemy Państwa na bieżąco informować na tej stronie o dalszych planach, rozmowach i oby… budowie boiska.