Zaznacz stronę

Galeria Sław

soccertrophy

Trenerzy Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej nigdy nie wyznaczają publicznie swoich najlepszych piłkarzy

Na turniejach piłkarskich organizowanych przez inne kluby, bardzo często są wyznaczani najlepsi zawodnicy w kategorii:

najlepszy bramkarz, najlepszy piłkarz, najlepszy strzelec

Galeria Sław to prezentacja sylwetek wyróżnionych zawodników RAP Radomsko na turniejach innych klubów

Najlepszy bramkarz

wg trenerów innych klubów

Piotr Olczyk – rocznik 2008

najlepszy bramkarz turnieju „Opakowania CUP”, Zduńska Wola, III 2018 r.

najlepszy bramkarz turnieju „Młodzi z Pasją” w Sieradzu, XII 2016 r.

Bartosz Chybowski – rocznik 2010

najlepszy bramkarz turnieju „Football Dreams CUP”, Częstochowa, I 2018 r.

najlepszy bramkarz turnieju „Stradomiak CUP”, Częstochowa, XII 2017 r.

najlepszy bramkarz turnieju „Gold Game CUP” we Wrocławiu, I 2017 r.

SZYMEK1

Szymon Kotliński – rocznik 2007

najlepszy bramkarz finałowego turnieju „O Puchar Marszałka”, Łódź, XII 2017 r.

najlepszy bramkarz turnieju „Olympic Trophy”, Wrocław, III 2017 r.

najlepszy bramkarz Noworocznego turnieju Skry Częstochowa dla rocznika 2006, I 2017 r.

najlepszy bramkarz turnieju „Sieradz Cup” dla rocznika 2006, XII 2016 r.

najlepszy bramkarz „API CUP” w Zakopanem, XI 2016 r.

najlepszy bramkarz I memoriału Zbigniewa Kuczery w Częstochowie, VI 2016 r.

najlepszy bramkarz na Kaliskie Turnieje Piłkarskie w Opatówku, XII 2015 r.

najlepszy bramkarz turnieju „Weteran Cup” w Oleśnie, III 2015 r.

received_9349945699112431

Kamil Gaik – rocznik 2006 

najlepszy bramkarz turnieju „O Puchar Marszałka”, halowych mistrzostw OZPN, Piotrków Tryb., XI 2017 r.

najlepszy bramkarz turnieju „Orzeł CUP”, Konopiska, XI 2015r.

Franciszek Błaszczeć – rocznik 2007

najlepszy bramkarz turnieju „SMS CUP”, Łódź, IX 2017 r.

Paweł Wojciechowski – rocznik 2010

najlepszy bramkarz turnieju „POGOŃ CUP”, Wojsławice, III 2017 r.

najlepszy bramkarz turnieju „MILAN SPORT CUP”, Nadarzyn, XI 2016 r.

WP_0011931-217x300

Kacper Wolski – rocznik 2004

najlepszy bramkarz turnieju „API CUP 2016” w Zakopanem, III 2016r.

najlepszy bramkarz Halowych Mistrzostw Okręgu OZPN, Piotrków Tryb., XI 2015r.

najlepszy bramkarz turnieju „Znicz Cup” w Kłobucku, VI 2014r.

DSC00369

Igor Mielczarek – rocznik 2005

najlepszy bramkarz turnieju o Puchar Prezydenta Zduńskiej Woli, XII 2015r.

44444

Kacper Kozłowski – rocznik 2003

najlepszy bramkarz na turnieju Concordii Piotrków Tryb., XII 2012r.

333

Krystian Banaszczak – rocznik 2003

najlepszy bramkarz na turnieju Gama Sport w Poddębicach, II 2013r.

55555

Jakub Porzeżyński – rocznik 2002

najlepszy bramkarz na turnieju „Piłkarskie Talenty” Ajaksu Częstochowa, X 2011r.

Najlepszy piłkarz RAP Radomsko

wg trenerów innych klubów na turniejach poza Radomskiem

Tymoteusz Makuch – rocznik 2005

najlepszy piłkarz turnieju „NKS Namysłów”, Namysłów, II 2018 r.

 

Piotr Półrola – rocznik 2010

najlepszy piłkarz turnieju „SMS CUP”, Piątek, II 2018 r.

IMG_6517

Maciej Kłodos – rocznik 2008

najlepszy piłkarz turnieju „Bankier Cup” w Tomaszowie Maz., I 2018 r.

najlepszy piłkarz turnieju „TERMY CUP”, Uniejów, II 2017 r.

najlepszy piłkarz Wojewódzkiego Finału turnieju „O Puchar Tymbarku”, Łódź, III 2016 r.

IMG_7504

Bartłomiej Zieliński – rocznik 2007

najlepszy piłkarz turnieju „Silesian Winter CUP” w Świdnicy, XII 2017 r.

najlepszy piłkarz turnieju z okazji 20 lecia UKS Orlik Ujazd, Niewiadów, IX 2016 r.

najlepszy piłkarz Międzynarodowego Turnieju „Adidas 4 Sport CUP” w Presovie na Słowacji, II 2016 r.

Maciej Walada – rocznik 2007

najlepszy piłkarz finałowego turnieju „O Puchar Marszałka”, XII 2017 r.

p1

Bartłomiej Wysocki – rocznik 2007

najlepszy piłkarz turnieju z Okazji Dnia Niepodległości, Piotrków Tryb., XI 2017 r.

najlepszy piłkarz turnieju z okazji Dnia Dziecka Broni Radom, Radom, VI 2017 r.

najlepszy piłkarz turnieju „O Puchar Prezesa KS Raszyn”, Warszawa, I 2017 r.

najlepszy piłkarz turnieju „Jutrzenka CUP”, Pabianice, III 2016r.

najlepszy piłkarz na Kaliskie Turnieje Piłkarskie, Opatówek, XII 2015r.

najlepszy piłkarz Wojewódzkiego Finału turnieju „O Puchar Tymbarku”, Łódź, III 2015r.

najlepszy piłkarz turnieju z okazji XV lecia klubu Gwiazda Ruda Śląska, I 2015r.

Dawid Kauf – rocznik 2010

najlepszy piłkarz turnieju „Joma Cup”, Kalisz XI 2017 r

PF11-01_Cover-JS.indd

Franciszek Mituła – rocznik 2007

najlepszy piłkarz turnieju „REM Marco Cup”, Bydgoszcz, VI 2017 r.

najlepszy piłkarz turnieju „Diament Cup” w Zduńskiej Woli, X 2015 r.

Adrian Ciupa – rocznik 2011

najlepszy piłkarz turnieju „Gold Game CUP” we Wrocławiu dla rocznika 2010, I 2017 r.

Marcel Stawowski – rocznik 2007

najlepszy piłkarz turnieju „Concordia Cup” w Moszczenicy, XII 2016 r.

p2

Kacper Janczak – rocznik 2005

najlepszy piłkarz halowych mistrzostw OZPN w Piotrkowie Tryb., XI 2016 r.

najlepszy piłkarz turnieju „Calisia CUP” w Kaliszu, XII 2015 r.

najlepszy piłkarz turnieju „Znicz Cup” w Kłobucku, XII 2013 r.

oraz najlepszy piłkarz turnieju UKS Piotrcovia, XII 2012 r.

Patryk Hemerling – rocznik 2008

najlepszy piłkarz turnieju UKS Piotrcovia z okazji Święta Dnia Niepodległości, Piotrków Tryb., XI 2016 r.

NOVATEK CAMERA

Jakub Woźniak – rocznik 2007

najlepszy piłkarz turnieju Diament CUP rocznika 2006 w Zduńskiej Woli, VI 2016 r.

214

Bartosz Morawiec – rocznik 2007

najlepszy piłkarz Międzynarodowego Turnieju „Chochołowskie Termy CUP” w Zakopanem, V 2016

WP_001059

Julian Matusiak – rocznik 2005

najlepszy piłkarz turnieju w Kleszczowie, III 2016r.

p5

Jakub Zieliński – rocznik 2004

najlepszy piłkarz VI Ogólnopolskiego Turnieju w Dankowie, VI 2014

p4

Aleksander Kołodziejczyk – rocznik 2004 

najlepszy piłkarz Halowych Mistrzostw Okręgu Piotrkowskiego na turnieju OZPN w Piotrkowie Tryb., X 2014r.

oraz najlepszy piłkarz RAPu na turnieju o „Puchar Dębu Bartek” Korony Kielce, IV 2012r.

p7

Mateusz Kempski – rocznik 2003

najlepszy piłkarz turnieju UKS Ajaks Częstochowa, II 2013 r.

najlepszy piłkarz turnieju PSP 10 w Radomsku z okazji otwarcia boiska szkolnego, VI 2012 r.

Najlepsi strzelcy RAP Radomsko

królowie strzelców na turniejach poza Radomskiem

Antoni Koćwin – rocznik 2010

król strzelców turnieju „Uniejów TERMY CUP”, Uniejów, II 2018 r.

Jakub Baltyn – rocznik 2006

król strzelców turnieju NKS Namysłów dla rocznika 2005, Namysłów, II 2018 r.

król strzelców turniejów w Fałkowie i Przyrowie dla roczników 2005, XII 2016 r.

 

Maciej Kłodos – rocznik 2008

król strzelców turnieju „O Puchar Prezesa firmy Lumileds”, Pabianice, II 2018 r.

król strzelców turnieju „Opakowania Cup”, Zduńska Wola, XII 2017 r.

król strzelców turnieju „Gold Game CUP”, Wrocław, XI 2017 r.

król strzelców piłkarskiego Memoriału im. Kuczery, Częstochowa, VI 2017 r.

król strzelców turnieju „Cider Cup” w Radzionkowie, I 2017 r.

Michał Kulka – rocznik 2010

król strzelców turnieju „O Puchar burmistrza Poddębic”, Poddębice, I 2018 r.

PF11-01_Cover-JS.indd

Franciszek Mituła – rocznik 2007

król strzelców turnieju „Silesian Winter CUP”, Świdnica, XII 2017 r.

d2

Bartłomiej Wysocki – rocznik 2007

król strzelców finałowego turnieju „O Puchar Marszałka”, Łódź, XII 2017 r.

król strzelców turnieju „Diament Opakowania CUP”, Zduńska Wola, XI 2016 r.

król strzelców turnieju z okazji 20 lecia UKS Orlik Ujazd, Niewiadów, IX 2016 r.

król strzelców turnieju „Juventa CUP” w Starachowicach, III 2016 r.

król strzelców turnieju „Orzeł CUP” w Konopiskach, XI 2015 r.

król strzelców turnieju UKS Orlik Ujazd w Niewiadowie, IX 2015 r.

król strzelców turnieju „Garbarnia CUP” w Krakowie, VI 2015 r.

król strzelców na VI Ogólnopolskim Turnieju w Dankowie, VI 2014 r.

d1

Maciej Walada – rocznik 2007

król strzelców na Kaliskie Turnieje Piłkarskie w Opatówku, XII 2015r.

214

Bartosz Morawiec – rocznik 2007

król strzelców finału wojewódzkiego „Turniej o Puchar Tymbarku”, III 2017 r.

król strzelców Świątecznego Turnieju Piłkarskiego w Kleszczowie, XII 2016 r.

król strzelców turnieju „O Puchar Złotego Gronia” w Istebnej, VIII 2016 r.

d4

Kacper Janczak – rocznik 2005

król strzelców na turnieju „Weteran Cup II” w Oleśnie, III 2014r.

d3

Aleksander Kołodziejczyk – rocznik 2004

król strzelców turnieju Mini Mistrzostwa Daichmann, Łódź, IV – VI 2015r.

król strzelców na turnieju „Znicz CUP” w Kłobucku, I 2015r.

d6

Jakub Strzelczyk – rocznik 2003

król strzelców na turnieju Szczerc-gol w Szczercowie, II 2013r.

SONY DSC

Mariusz Nowiński – rocznik 2001

król strzelców na turnieju UKS Orzeł Dobryszyce, I 2011

d8

Kacper Woldański – rocznik 1999

król strzelców na turnieju w Kleszczowie, II 2011r.