Zaznacz stronę

III miejsce w TYMBARKU

Brązowe medale i trzecie miejsce w województwie łódzkim!
,,,

Taki wynik osiągnęli chłopcy z rocznika 2010 Akademii RAP Radomsko z Grupy Żółtej podczas wojewódzkich finałów turnieju

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Drużynę reprezentowali:
Bartosz Chybowski, Adrian Ciupa, Szymon Bedlechowicz, Patryk Ciupiński, Piotr Gaik, Szymon Pawlik, Piotr Półrola, Dawid Kauf, Antoni Koćwin i Michał Kulka.
Trener: Grzegorz Piechota.

Wyniki 

Faza grupowa
ESBANK RAP Radomsko – WKS Wieluń 5:0 (Koćwin 3, Kulka 2)
ESBANK RAP – UKS AP Champions Rawa Mazowiecka 5:1 (Koćwin 2, Kauf 2, Ciupiński) ESBANK RAP – Włókniarz Moszczenica 2:3 (Koćwin 2)

Ćwierćfinał 
ESBANK RAP – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 (Pawlik, Koćwin)

Półfinał 
ESBANK RAP – Mali Gladiatorzy Pabiabice 1:1 (karne 0:1)

Mecz o 3 miejsce
ESBANK RAP – UKS Warta Jr. Sieradz 6:1 (Kulka 4, Ciupa, Koćwin).
………….

Dzień wcześniej, w finale wojewódzkim turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii rocznika 2008/U10, RAP Radomsko rocznik 2008 zajął 5 miejsce.

BRAWOOOOO

Na 5 na Słowacji

ESBANK RAP Radomsko zajął 5 miejsce w dwudniowym międzynarodowym turnieju Cordial CUP w Presovie na Słowacji.

Turniej Cordial CUP dla rocznika 2007, w którym wystąpili podopieczni trenera Krzysztofa Kowalskiego to eliminacje do majowego finału tego turnieju w Austrii, na który dostać się mógł tylko wygrany z Presova.
W stawce 30 bardzo dobrych drużyn z pięciu państw, nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony rywalizujac z najlepszymi zespołami Słowacji, Węgier i Ukrainy.
Niewiele brakło do strefy medalowej, gdy w ćwierćfinale RAP Radomsko pechowo odpadł z zawodów po konkursie rzutów karnych z Karpatami Lwów, późniejszym zwycięzcą turnieju.
Wyniki
Sobota, grupa A)

ESBANK RAP Radomsko – FAMT Presov 🇸🇰 6:2 (Walada 3, Kowalski, Mituła, Wysocki)
ESBANK RAP Radomsko – DYUSSH Odessa 🇺🇦 2:1 (Wysocki, Kowalski)
ESBANK RAP Radomsko – Kelen SC  Budapeszt 🇭🇺 1:0 (Wysocki)
ESBANK RAP Radomsko – Metallist Charków 🇺🇦 1:0 (Mituła)

Niedziela
Ostatni mecz w grupie A)

ESBANK RAP Radomsko – Petrzalka Bratysława  🇸🇰 0:1

1/16 finału:
ESBANK RAP Radomsko – Czernomorec Odessa 🇺🇦 3:0 (Wysocki, Woźniak, Kowalski)

1/8 finału:
ESBANK RAP Radomsko – Karpaty Lwów 🇺🇦 1:1 (Mituła), karne: 5:6

RAP Radomsko reprezentowali:
Bedlechowicz Bartosz, Błaszczeć Franciszek, Kotliński Szymon, Kowalski Filip, Mituła Franciszek, Piechaczek Jakub, Stawowski Marcel, Szczepaniak Bartosz, Walada Maciej, Woźniak Jakub, Wysocki Bartłomiej i Zieliński Bartłomiej.