Zaznacz stronę

Rocznik 2010 III w Namysłowie

Świetny występ rocznika 2010, na Ogólnopolskim turnieju w Namysłowie!

W miniony weekend turniej rozgrywali również chłopcy z Grupy Żółtej trenera Dominika Kierczaka.

na2

Chłopcy rywalizowali w stawce 10 zespołów. Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym.
Nasi 6 letni zawodnicy musieli spędzić na turnieju, aż 9 godzin i rozegrać 9 spotkań, co już było nie lada wyzwaniem, ponieważ dla tej grupy to dopiero drugi taki wyjazd.
Bilans naszej drużyny to 20 bramek strzelonych i tylko 3 stracone na co złożyło się 7 wygranych, jeden remis i jedna porażka.
Pozwoliło to na zajęcie trzeciego miejsca, za pierwszym Górnikiem Zabrze i drugim Parasolem Wrocław.

Wyniki:
1. ESBANK RAP Radomsko – Start Namysłów 1:0 (Ciupiński Patryk)
2. ESBANK RAP Radomsko – Parasol Wrocław 1:2 (Ciupiński Patryk)
3. ESBANK RAP Radomsko – Raków II Częstochowa 3:0 (Dawid Kauf 2, Bedlechowicz Szymon)
4. ESBANK RAP Radomsko – Skra Częstochowa 4:0 (Ciupa Adrian, Gaik Piotr 2, Bedlechowicz Szymon)
5. ESBANK RAP Radomsko – Górnik Zabrze 0:0
6. ESBANK RAP Radomsko – FA Opole 3:0 (walkower)
7. ESBANK RAP Radomsko – Raków I Częstochowa 2:0 (Ciupa Adrian, Kauf Dawid)
8. ESBANK RAP Radomsko – Odra Opole (Kauf Dawid 2, Gaik Piotr)
9. ESBANK RAP Radomsko – FC Wrocław Academy 3:0 (Ciupiński Patryk, Ciupa Adrian, Nowak Jakub)

Wielkie brawa dla zawodników, oraz rodziców za wspaniały doping, do zajęcia pierwszego miejsca zabrakło na prawdę niewiele, gdyby prowadzenie w meczu z Parasolem udało utrzymać się do końca, nasza drużyna zajęła by pierwsze miejsce.
Najważniejsze jest jednak to, że Ci młodzi zawodnicy maja możliwość od najmłodszych lat zabawy poprzez rywalizację.
Według dużej liczby rodziców z innych miast obserwujących turniej najlepszym spotkaniem jakie wczoraj miało miejsce był mecz pomiędzy RAPem i Górnikiem Zabrze, który mimo bezbramkowego remisu przyniósł wiele emocji i pięknych akcji.
Wielkie podziękowania i brawa również dla organizatorów, którzy stanęli na wyskości zadania i przygotowali wspaniały turniej.

W turnieju wzięli udział: Bartosz Chybowski, Ciupiński Patryk, Kauf Dawid, Gaik Piotr, Koch Franciszek, Ciupa Adrian, Nieznański Krzysztof, Bedlechowicz Szymon, Nowak Jakub, Krawczyk Michał.